Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

podróż dziecko 05Apteczka powinna być w każdym samochodzie. Warto mieć ją też, kiedy podróżujemy w inny sposób, np. pociągiem. A już najbardziej potrzebna jest podczas wędrówki z naszymi pociechami. Poza typowym wyposażeniem (np. bandaż uciskowy czy woda utleniona) słusznie mieć w niej jeszcze kilka elementów, jakie prawdopodobnie okażą się niezwykle praktyczne.

Gdy podróżujemy z dziećmi, należy mieć ze sobą nieco środków przeznaczonych dla tej konkretnej kategorii. Np. zatyczki do uszu dla dzieci, jakie pozwolą pociechom usnąć nawet w niepsprzyjajacych okolicznościach. Należy zatroszczyć się o ekwipunek obowiązkowy przy niedyspozycjach zwykłych dla dziecka. Przy astmatyku powinniśmy zabrać ze sobą inhalator parowy. Może się przydać również, gdy dziecko często łapie katar. Także i aspirator do nosa może się okazać bardzo przydatny, sprawdź tutaj.

Fani wymagających pieszych wędrówek powinni zapakować również zimne okłady na kolano. Zarówno dorosły jak i maluch - każdy ma szansę nadszarpnąć sobie ten element i przyda się jakaś pomoc. Dobrze spakowac również lusterko podświetlane, z którym szybciej wyczyścić zadrapanie nawet bez źródła światła.

Pełnoletnim w wyposażeniu apteczki przyda się alkomat bezustnikowy - zwłaszcza w apteczce trzymanej w aucie. Słuszniej być pewnym, że jest dozwolone już prowadzić auto i nie narażać nikogo na zagrożenie.

apteczka08Wypełniając apteczkę samochodową dobrze wziąć w rachubę swoje wyjątkowe potrzeby. Bandaż kompresyjny przyda się zawsze, lecz pozytywnie dobrać zaopatrzenie apteczki do swojego zdrowia. Inhalator parowy czy zimne okłady na kolano mogą czasami przynieść ogromną ulgę.

Dodatkowych inspiracji może Ci dostarczyć ten blog - https://apteczka24.pl/blog.html

Copyright © 2022 kolorowenutki.pl Rights Reserved.