Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

dziecko04

Za granicę można wyjechać nie tylko w czasie letniego urlopu. Coraz częściej ludzie wybierają inne daty na swoje wyjazdy, nieraz uwzględniając lokalne ważne daty, a z tego powodu możemy obcowyć z innymi kulturami i zwyczajami. Interesującym pomysłem mogą być egzotyczne wyprawy na przykład na świętowanie sylwestra.To świetny termin, ponieważ także dzieci mają wówczas wolne. Zrezygnuj z wczasów all-inclusive w znanym miejscu i zobacz, co ma do zaoferowania miejscowy klub podróżników.

Co sprawia, że opłaca się wybrać klub podróżnika na noworoczną podróz?

1. Zaoszczędzisz - noclegi poza luksusowymi hotelami kosztują zdecydowanie mniej. Sylwester to w wielu miejscach czas absolutnie poza sezonem, co też decyduje o kosztach.
2. Nie wciągnie cię chmara turystów - nie będziesz mieszkać w zatłoczonym hotelu i zwiedzać oklepanych atrakcji turystycznych.
3. Spotkasz inną kulturę - i to taką autentyczną, dlatego że lokalsi nie mają potrzeby udawać przed turystami.sylwester05

Gdzie najlepiej wybrać się na sylwestra? Opcji jest niemało. Np. niezwykła Islandia zimą zaprezntuje się przepięknie. Nie przepadasz za zimnem? To nie problem. Może urzeknie cię sylwester w Jordanii? Tam nie będzie ci zimno, a na dodatek zetkniesz się z całkiem obcą kulturą - jeżeli zabierzesz ze sobą dzieci, będą mogły nauczyć się naprawdę wiele - w tym historii i tolerancji. Inna niż zazwyczaj impreza sylwestrowa będzie w stanie bardzo wiele nauczyć.

Kluby podróżników zabiorą cię w niesamowitą podróż. Trekking na Islandii? Choćby jutro, link. Sylwester na pustyni? Załatwią i to. Egzotyczne wyprawy organizują zwykle od lat, z łatwością poznają mieszkańców i pokazują całkiem różne oblicze niedalekich państw, jak np. Islandia. Najciekawsze miejsca to często te całkowicie lekceważone przez przeciętne biura podróży, które zresztą proponują dość drogie wakacje. Grupa podróżników solisci.pl może zaoferować ci podróże niskobudżetowe, a jednocześnie niezwykłe i niezapomniane. Naturalnie, jeżeli zależy ci na poznawaniu nowych miejsc i tradycji, a nie na leżeniu na plaży.

A więc gdzie w tym roku spędzisz Nowy Rok? ;)

Copyright © 2023 kolorowenutki.pl Rights Reserved.