Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

sport gc6b52747a 640Przykładowym z pytań, na jakie powinni sobie odpowiadać świeżo upieczeni rodzice jest zapytanie o opiekę zdrowotną. Bezsprzecznie zastanawiają się: jak wybrać sprawdzonego lekarza dla własnego malucha? W temacie tym opłaca się rozeznać się już szybciej, a więc wówczas, gdy potomka nie ma jeszcze po drugiej stronie brzuszka. Dobór medyka POZ jest niezwykle ważny, gdyż opieka medyczna nad nowonardzonym dzieckiem oraz maluchem w pierwszym roku życia musi pozostawać na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej: Jak wybrać dobrego lekarza dla Twojego dziecka?

family gdd1885424 640Audycje poświęcone kulinariom nie stanowią nowości. Ostatnio coraz większą powszechnością cieszą się zaś te, w których występują są najmłodsi widzowie. Czy dzięki takim produkcjom przed nieletnimi kucharzami otwierają się obiecujące możliwości rozwoju posiadanych talentów kulinarnych?

Czytaj więcej: Programy dla dzieci poświęcone kulinariom – forma zabawy czy również szansa na karierę w branży...

girls g9e57e7eec 640Maluchy boją się różnych rzeczy. Obawa, z jaką się męczą może tyczyć się konkretnych zdarzeń, zjawisk lub rzeczy. Lęk, jaki pobudzają, jest subiektywny, nadmierny i niejednokrotnie bezpodstawny. Aczkolwiek dla brzdąca jest rzeczywisty i sprawia, że unika jego podstaw. W następstwie tego w szeregu przypadków ma problem z przebywaniem wśród rówieśników czy też wręcz się izoluje. Skąd biorą się fobie i w jaki sposób wesprzeć potomka w radzeniu sobie z nimi? Sprawdźmy, co zaleca poradnia psychologiczna dla dzieci we Wrocławiu.

Czytaj więcej: Stany lękowe u dzieci – jak sobie z nimi radzić?

Copyright © 2022 kolorowenutki.pl Rights Reserved.