Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

students gcae616bce 640Bezpieczeństwo w placówce szkolnej to priorytetowa kwestia. Stąd też dyrekcja dokłada dużych starań, aby je zagwarantować. Uczniowie powinni czuć się nie tylko dobrze, ale też powinny być bezpieczni podczas pobytu w placówce szkolnej. Tak samo kadra nauczycielska a nawet infrastruktura szkolna. Niepodważalnie jednym z istotniejszych czynników stanowiących o bezpieczeństwie są drzwi i mocne ich zamknięcia.

System jednego klucza – jak to działa?
Coraz więcej placówek szkolnych i innych jednostek edukacyjnych rezygnuje z dawnego systemu zamkowego w drzwiach. W to miejsce wchodzi rewolucyjny system master key. Dzięki tej technologii administrowanie drzwiami jak i bezpieczeństwo stoją rzeczywiście na bardzo dużym poziomie.
Zamki w systemie jednego klucza master key to zapewnienie solidnego zamknięcia każdego miejsca. W tradycyjnych zamkach umieszczone są dwa układy – pierwszy pamięta kształty, a następny rygluje. W systemie master key jest bardzo analogicznie. Z tą jedyną różnicą, że zasilają go elementy zmienne, dzięki którym przy użyciu jednego klucza mamy możliwość otworzyć różne pomieszczenia. Wkładki w systemie master key wzbogacone są w dodatkowe części - plasterki masterkowskie. Starczy by wybrać dopasowane długości nacięć, rozmiary plasterków i kołków, aby dany klucz otwierał wyznaczone pomieszczenia.

Jak to przedstawia się w użytkowaniu?
Co to jest system master key w praktyce? Szkoła, w jakiej umieszczone są zamki tego typu ma doskonały system administrowania kluczami. Jeden pracownik może mieć klucz główny MASTER do otwierania wszystkich z wejść, natomiast inny pracownik otworzy już pozostałe zamki master key. To bardzo duże udogodnienie na co dzień jak również zapewnienie dużo większego bezpieczeństwa. W razie pożaru, ewakuacja siedziby placówki zawsze przebiegnie bezproblemowo a przede wszystkim bezpiecznie. System master key uprości też codzienne komunikację pomiędzy pracownikami szkoły i zaprowadzi porządek.

Gdzie zatem nabyć zamki tego typu?
robot g03d0af6cd 640Jeśli nie znasz sklepu, gdzie kupisz zamki z systemem master key, przejrzyj katalogi sklepów z podobnym wachlarzem produktów. Starczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazę w temacie poszukiwania i miejscowość, np. „zamki do drzwi Wrocław”. Dobrze jest robić zakupy u producenta lub w miejscu, jakie sprzedaje zamki master key, np. u dystrybutorów. Na stronie www sklepu warto przeczytać wskazówki na temat systemu i zestawić kilkanaście wybranych produktów.
W dużym mieście będziesz mieć swobodny dostęp do punktów, jakie posiadają w katalogu zamki z systemem master key. Sklep z zamkami do drzwi, czy firma w innym mieście to oczywistość. Jeśli jednak przebywasz w niewielkiej miejscowości, możesz zamówić taki zamek przez Internet. Cena zamka master key nie jest wygórowana. Szkoła z takim zabezpieczeniem wejść będzie jeszcze lepiej zabezpieczona.

Copyright © 2024 kolorowenutki.pl Rights Reserved.