Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

child g62224e72d 640Rodzinne wyjścia do knajpki to doskonały koncept na niecodzienne wykorzystanie weekendu. Niełatwo znaleźć coś lepszego niż sielskie pogaduchy przy smacznym daniu. Ale, jak się do tego przygotować? Na co zwrócić uwagę? Jak dobrać miejsce, do którego zawitamy? Oczywiście, zależne jest to to od miejscowości. Każde ma coś swoistego do zaprezentowania. Ale w każdym bez wątpienia znajdziemy restauracje odpowiednie dla nas i naszych dzieci. Rzućmy okiem tak więc na mapę kraju nad Wisłą i zobaczmy, co tam odnajdziemy.

Czytaj więcej: Jak wybrać lokal na wspólny obiad z dziećmi?

mama z dzieckiemZdrowie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Dlatego dobrze jest zatroszczyć się o nie. Tu bardzo duże znaczenie mają odpowiednie badania kontrolne. Wiele schorzeń stosownie wcześnie wykrytych, jest bowiem uleczalnych lub da się kontrolować ich objawy.

Czytaj więcej: Zatroszcz się o stan zdrowia swoich bliskich – czyli profilaktyczne badania dla najmłodszych i...

snow gc3d99255b 640Trwa już jesień. Dla nie jednego sympatyka pory zimowej to czas planowania eskapady w śnieżne góry. Zwłaszcza jeśli jedzie z maluchami. Należy wybrać interesujące miejsce, by maluchy nie zniechęciły, jednak kluczowe jest, żeby mieć możliwość razem dzielić aktywność, którą jest szusowanie po stoku. Właściwy stok i wprawiony instruktor to podstawa wyjazdu. Wskazane jest jednakże przed wypadem zadbać o dopasowane buty.

Czytaj więcej: O co zadbać wybierając się z dzieckiem na stok?

Copyright © 2023 kolorowenutki.pl Rights Reserved.