Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

mama z dzieckiemZdrowie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Dlatego dobrze jest zatroszczyć się o nie. Tu bardzo duże znaczenie mają odpowiednie badania kontrolne. Wiele schorzeń stosownie wcześnie wykrytych, jest bowiem uleczalnych lub da się kontrolować ich objawy.

Czytaj więcej: Zatroszcz się o stan zdrowia swoich bliskich – czyli profilaktyczne badania dla najmłodszych i...

snow gc3d99255b 640Trwa już jesień. Dla nie jednego sympatyka pory zimowej to czas planowania eskapady w śnieżne góry. Zwłaszcza jeśli jedzie z maluchami. Należy wybrać interesujące miejsce, by maluchy nie zniechęciły, jednak kluczowe jest, żeby mieć możliwość razem dzielić aktywność, którą jest szusowanie po stoku. Właściwy stok i wprawiony instruktor to podstawa wyjazdu. Wskazane jest jednakże przed wypadem zadbać o dopasowane buty.

Czytaj więcej: O co zadbać wybierając się z dzieckiem na stok?

boys g44248cf98 640Ostatnie chwile lata to z reguły pora szykowania się do zbliżającego się rozpoczęcia roku. Warto jednak wykorzystać ten czas, aby rozkoszować się ostatnimi chwilami ciepłych dni. Istnieje szereg opcji na ciekawe przeżycie ze swoją pociechą końcówki wakacji. Zobacz, gdzie warto się udać w Twojej okolicy!

Czytaj więcej: Co warto zobaczyć z dzieckiem pod koniec lata?

Copyright © 2023 kolorowenutki.pl Rights Reserved.