Do Góry

foto1 foto2 foto3
Pora do szkoły

Prosto o

edukacji dzieci

Main Menu

child g8201ef4c4 640Obmyślasz wakacje z dziećmi w górach? Na terenie naszego kraju roi się od ciekawych miejscowości, a jeżeli chodzi o urlop z najmłodszymi, warto rozpatrzyć położony w Górach Orlickich Zieleniec.

Góry – fascynujące przez cały rok

Wycieczka do górskich kurortów może stać się świetnym wyborem nie tylko w ramach przerwy zimowej. Mimo że hotel przy stoku, to świetne rozwiązanie dla miłośników narciarstwa, to w porze letniej w górskich kurortach także można znaleźć wiele atrakcji. Wyśmienitym tego dowodem jest ośrodek sportów zimowych Zieleniec. Urocza natura tej części miejscowości Dusznik-Zdroju zapewnia miejsce mnogim formom aktywnego wakacji.

Nocleg z dziećmi

Planując urlop w górach z maluchami, należy dokładnie rozważyć dobór obiektu, w którym się zameldujemy. Porą letnią ciężko o alternatywę dla kąpieli, zatem warto wyszukać hotele z basenem. Aktywności w wodzie będą źródłem niezwykłej uciechy całej rodziny.

Porównaj: Hotel ze spa i basenami w Zieleńcu

Po intensywnym dniu przyda się moment relaksu. Znakomitym sposobem będzie zatem kojący masaż bądź wizyta w saunie. Ergo - znakomitą decyzją może być więc hotel SPA. Aby mieć jednak możliwość rozkoszować się chwilą sam na sam, celuj w hotele zapewniające pomoc, którą jest opiekun dla dzieci.

Ciekawe miejsca w górskich miejscowościach

mont blanc g7bc5f833b 640Okolice Dusznik-Zdroju dają podłoże ciekawym formom spędzania czasu, tak spokojnym przechadzkom po górskich trasach, jak również wycieczkom rowerem. Fantastyczną bazą początkową będzie między innymi Zieleniec. Atrakcje dla dzieci są czymś, czego na pewno tu nie zabraknie. Jedną z nich jest Zieleniec Summer Park, który bezwzględnie musi odwiedzić każda rodzina z potomstwem, planująca wakacje w okolicach Dusznik-Zdroju.

Na terenie parku letniego można cieszyć się z licznych fajnych rozrywek, na przykład zjeżdżania na nartach po stoku pokrytym trawą bądź z kolejki linowej. A po całym dniu aktywności warto wybrać się na lokalną ucztę, którą zaserwuje Wam restauracja dolnośląska. Karczm, gdzie dane jest zachwycić się smakiem też w Zieleńcu wiele się znajdzie.

Zobacz jak wyjątkową przygodą mogą okazać się wspólne wakacje w górskich kurortach.

Copyright © 2023 kolorowenutki.pl Rights Reserved.